Напишіть молекулярні, повні йонні та скорочені йонні рівняння. BaCl2 + K2SO4 = Pb (NO3)2 + Na2S =

Li2CO3 + HBr = Mg(OH)2 + HCl = H2SO4 + Ba(OH)2 = CaCO3 + NaCl =

Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Арсений.

Ответ:

1)BaCl2 + K2SO4 =BaSO4+2KCl

Ba(2+)+2Cl(-)+2K(+)+SO4(2-)=BaSO4+2K(+)+2Cl(-)

Ba(2+)+SO4(2-)=BaSO4

2)Pb (NO3)2 + Na2S =PbS+2NaNO3

Pb(2-)+2NO3+2Na(+)+S(2-)=PbS+2Na(+)+2NO3(-)

Pb(2+)+S(2-)=PbS

3) Li2CO3 + 2HBr = 2LiBr + CO2 + H2O

2Li(+)+CO3(2+)+2Н(+)+2Br(-)=2Li(+)+Br(-)

2Н(+)+CO3(2+)=CO2 + H2O

4)Mg(OH)2 + 2HCl =MgCl2+2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+)+Cl(-)= Mg(2+)+2Cl(-)+2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+)= Mg(2+)+2H2O

5)H2SO4 + Ba(OH)2 =BaSO4+2H2O

2H(+)+SO4(2-)+Ba(2+)+2OH(-)=BaSO4+2H2O

6)CaCO3 + NaCl =СaCl2+Na2CO3

CaCO3 + Na(+)+Cl(-)=Ca(2+)+2Cl(-)+2Na(+)+CO3(2-)

CaCO3 ==Ca(2+)+CO3(2-)

Объяснение: