Написати повне і скорочене іонне рівняння наступної реакції:K2CO3+HCl​


Ответы на вопрос

Отвечает Динкова Виолетта.

K2CO3+2HCl = 2KCl + CO2 + H2O

2K1+ + (CO3)-2 + 2H+1 + 2Cl-1 = 2K+1 + 2Cl-1 + CO2 + H2O

(CO3)-2 + 2H+1 = CO2 + H2O