Дописати рівняння для реакцій обміну, скласти йонні рівняння: Mg + HCL =Mg O + CO2=Mg O + HCL= Mg

(OH)2 + HCL =​

Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталева Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

MgO + CO2 = MgCO3

MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

MgO + 2H(+) + 2Cl(-) = Mg(2+) + 2Cl(-) + H2O

MgO + 2H(+) = Mg(2+) + H2O

Mg(OH)2 + 2HCl = MgCl2 + 2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+) + 2Cl(-) = Mg(2+) + 2Cl(-) + 2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+) = Mg(2+) + 2H2O