Обчисліть масові частки елементів у сполуці NaHSO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурбергенов Азамат.

Ответ:

Объяснение:

Mr(NaHSO4) = 23+1+32+16*4 =120

W(Na) = Ar(Na) *n / Mr(NaHSO4)  *100% = 23*1 / 120  *100% =19%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(NaHSO4)  *100% = 1*1 / 120  *100% =1%

W(S) = Ar(S) *n / Mr(NaHSO4) *100% = 32*1 / 120  *100% =27%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(NaHSO4)  *100% = 16*4 / 120  *100% =53%