ДАЮ СТО БАЛЛОВ!!!!!!!! ПОМОГИТЕ ПЖЖЖ!!! СРОЧНО!!! В 1 л води за нормальних умов розчиняється 1,7л

вуглекислого газу. Яка масова частка цього газу в його насиченому розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиктол Айлаана.

Ответ:

масса воды = 1000мл*1г\мл = 1000 г

n(CO2) = 1,7\22,4 = 0,76 моль, m(CO2) = 44*0,76 = 3,3 г

масса раствора = 1000 + 3,3 = 1003,3 г

W = m вещества\m раствора*100% = 3,3\1003,3*100% = 0,33% или 0,0033

Объяснение: