ДОПОМОЖІТЬ! Яку масу кисню в нормальних умовах необхідно для спалювання 0.2 моль алюмінію?


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Паша.

Объяснение:

0,2 моль. Х г

4Al. +. O2. =. 2Al2O3

n=4 моль. n=1 моль

М=32 г/моль

m=32 г

0,2 моль Al. -. Х г. О2

4 моль Al. -. 32 г. О2

m(O2)=0,2*32/4=1,6 г

Отвечает Туркова Алина.

Ответ:

над окалиною 0,20 моль,над киснем х моль

під окалиною коеф. 1, під киснем коеф. 3

х = 0,20 * 3 / 1 = 0,60 моль

V(O2) = 0.60 моль * 20,4 л/моль = 12.24 л.

Объяснение: