Чому дорівнює титр розчину натрій гідроксиду, якщо в 50 см3 розчину міститься 2,000 г NaOH?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

T = m/V = 2/50 = 0,04 г/см^3