Знайдіть масову частку Ванадію, у молекулі H2VO3(запишіть лише кінцеву відповідь) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мынжасарова Латифа.

Відповідь:

w(v)=50%

Пояснення:

MR(h2vo3)=1*2+51+16*3=53+48=101

w(v)=1*51/101*100%=50%