Який об'єм (н.у.) карбон диоксиду утворюється в результаті хімічної реакції Са(НСО3 ) 2 + 2НСІ →

СаСІ2 + 2Н2 О + 2СО2 ↑, якщо прореагував кальцій гідроген карбонат кількістю речовини 2 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Маргарита.

Са(НСО3)2 + 2НСІ → СаСІ2 + 2Н2О + 2CО2

2 / 1 = X / 2 × 22,4

2 / 1 = X / 44,8

X = 89,6 л