Складіть рівняння окисно-відновних реакцій за схемами. Li+O2=Li2O C+CO=CO2 HBr+O2=Br2+H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Анастасия.

Ответ:

Li + O2 = Li2O

Li(0) -1e = Li(+) |4

O2 + 4e = 2O(2-) |1

4Li+ O2 = 2Li2O

4HBr + O2 = 2Br2 + 2H2O

2Br(-1) - 2e = Br2(0) | 2

O2(0) + 4e = 2O(-2) | 1