Определите объём кислорода (н.у.) в литрах, необходимый для сжигания 0,5 моль этилена.


Ответы на вопрос

Отвечает Бедриковська Аня.

Ответ:

C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O

За цим рівнянням бачимо, що кількість речовини C2H4 в 3 рази менше, ніж кількість О2.

Тому 3n(C2H4) = n(O2) = 0,5*3 = 1,5 моль.

За формулою:  n = V/Vm, ми можемо знайти V.

(Vm завжди 22,4 л)

Отже, V (O2) = 1,5 моль* 22,4 л = 33,6 л

Відповідь: 33,6 л

Объяснение: