Яке число молекул містить кількість речовин 6 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Варламова Уля.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν=6 моль

N-?

Розв*язок:

N(А) = 6,02×10²³ моль⁻¹

N=N(А)•ν = 6,02×10²³ ×6 = 36,12×10²³=3,6×10²⁴