Обчисліть масу 224 л гелію за нормальних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Джин Руслан.

Ответ: 40г

Объяснение:

1. n(He) =m÷M

n(He)= V÷Vm, отсюда

m÷M= V÷Vm, отсюда

m=M×V÷Vm

2. m(He) = 4×224÷22,4=40г.