Пж срочно даю 100 балов Химия 1 Визначити масу H2SO4 ,якщо кількість речовини її 3 моль. Задача:

2 Визначити кількість речовини ,якщо маса MgCO3 її 34.4 г. Задача:

Ответы на вопрос

Отвечает Матрохин Сергей.

Відповідь:

Пояснення:

1) m(H2SO4) = n(H2SO4) * Mr(H2SO4) = 3 моль * 98г/ моль = 294 г

2) n(MgCO3) = m (MgCO3) / Mr(MgCO3)  = 34,4 г / 84 г/моль = 0,4 моль