Складіть рівняння реакцій, коефіцієнти підберіть методом електронного балансу, вкажіть окисник та

відновник, процеси окиснення та відновлення. Fe + HCI→​

Ответы на вопрос

Отвечает Рижук Антон.

Ответ:

Объяснение:

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

Fe(0) -2e = Fe(+2)  1   ок-ие

в-ль

2H(+) +2e = H2(0)  1   в-ие

ок-ль