Складіть рівняння реакцій, коефіцієнти підберіть методом електронного балансу, вкажіть окисник та

відновник, процеси окиснення та відновлення. P + O2 →​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Глеб.

Ответ:

Объяснение:

4P + 5O2 = 2P2O5

P(0) -5e = P(+5)         4   ок-ие

в-ль

O2(0) +4e = 2O(-2)   5    в-ие

ок-ль