Обчисліть кількість молекул N2O у 60,4л


Ответы на вопрос

Отвечает Липезина Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(N2O) = 60,4 л

Vm=22,4 л/моль

Na = 6,02*10²³

Найти

N(N2O)

n(N2O) = V / Vm = 60,4 л / 22,4 л/моль = 2,7 моль

N(N2O) = Na *n = 6,02*10²³ * 2,7 = 1,62*10²⁴ молекул