Опрацювати матеріал даної презентації Розставте коефіцієнти. CaCl2 + K3PO4 → Ca3(PO4)2↓ + KCl Al

+ H2SO4 → Al2(SO4) 3 + H2↑ CuCl2 + NaOH → Cu(OH)2 + NaCl

Ответы на вопрос

Отвечает Сажнева Мария.

Ответ:

3 CaCl2 + 2 K3PO4 = Ca3(PO4)2 + 6 KCl

2 Al + 3 H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3 H2

CuCl2+ 2 NaOH = Cu(OH)2 +2 NaCl