Допишіть рівняння реакції: 1 FeO + O2 → Fe2O3 2 SiH4 + O2 → SiO2 + H2O 3 Mn2O3 + O2 → MnO2 4 PH3

+ O2 → P2O5 + H2O 5 ZnS + O2 → ZnO + SO2 Щоб виконати це завдання необхідно поріняти кількість атомів хімічного елемента до і після реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Никита.

Объяснение:

4FeO + O2 = 2Fe2O3

2SiH4 + 3O2 =2 SiO2 + 2H2O

2Mn2O3 + O2 = 4MnO2

4PH3 + 8O2 = 2P2O5+ 6H2O

2×5ZnS + 11O2 = 10ZnO + 10SO2 В останньому не впевнена