Обчисліть кількість молекул в 3 моль води?


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2O) = 3 моль

Na = 6,02*10²³ 1/ молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = Na *n = 6,02*10²³ * 3 = 1,8*10²⁴ молекул