Відносна густина газу за повітрям дорівнює 0.966. Визначте молярну масу газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

28 г/моль

Объяснение:

Dпов.=M / 29г/моль

M=Dпов.×29г/моль=0,966×29=28 г/моль