Обчисли відносну густину сполуки C4H8 за повітрям: 1,93 0,97 3,86


Ответы на вопрос

Отвечает Боярский Никита.

Ответ:

Объяснение:

C4H8

D=M1/M2 ⇒Dпов.=М1/29г/моль

Mr(C4H8)=4×12+8×1=56

M(C4H8)=56г/моль

Dпов.(С4Н8)=56г/моль /  29г/моль = 1,93

Відповідь: Dпов.(С4Н8)=1,93