Написати рівняння, дати назви продуктам реакції, вказати тип хімічної реакції (4б) ZnSO4+Mg=

MgCL2+NaOH= Ba(NO3)2+H2SO4= AgNO3+NaCl=

Ответы на вопрос

Отвечает Селивёрстова Дарья.

Ответ:

пишу

Объяснение:

2ZnSO4+Mg=2Zn+Mg(SO4)2

MgCl2+NaOH= Mg(OH)3+NaCl2

Ba(NO3)2+H2SO4=BaH2+(NO3)2SO4

AgNO3+NaCl= теж саме і залишається