Визначте число молекул, масу та обєм (н. у.) 3,5 моль водню Н2


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Нелли.

Ответ:

Дано:

m = n * M,  де m -  маса у г:  

n =  3,5 моль водню Н2

Объяснение:  

Розв’язання  

1. m (Н2) = n * M (Н2) = 3,5 моль * (2*1) г/ моль=  7 г

m = n * M,  де m = маса у г:  n -  к-ть речовини у молях, M – молярна маса, г/ моль, при цьому М = Мr (відносн.молекул. маса речовини, що розраховується за формулою речовини)

2.   m/M  =  V / (Vm ) ;

      V = (m* Vm)/ M ;    V = 7 г * 22,4 л/ моль  /  2 г/моль = 78,4  л

3. n =  N / N_A      N = n  * N /  N_A ;  

          N = 3, 5 моль * 6, 02 * 10(в степени)23   =  21,07 молекул