Яка кількість молекул міститься у 5 моль води​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллина Сагдана.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2O) = 5 моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = n * Na = 5 * 6,02*10²³ = 3*10²⁴ молекул