3.У хлорі кількістю речовини 2,5 моль міститься a) 15,05 ∙ 10 23 молекул b) 9,03 ∙ 10 24 молекул

c) 9,03 ∙ 10 23 молекул d) 6,02 ∙ 10 23 молекул

Ответы на вопрос

Отвечает Нұранова Махаббат.

Ответ:

а)

Объяснение:

N(Cl2) = Na *n = 6,02*10²³ * 2,5 =15,05*10²³ молекул