Допоможіть будь ласка!!! даю 40 балів! Невідома речовина містить 63,2% Оксигену і Hітроген.

Відносна молекулярна маса ціеї речовини дорівнює 76, Визначте формулу ціеї речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Балашов Денис.

Ответ:

W(N) = 100 - 63,2 = 36,8%

16X -------63,2 %; X = 3,95

14Y-------36,8%; Y = 2,63

n(N) : n(O) = 2,63 : 3,95 = 1 : 1,5 = 2 : 3

Mr(N2O3) = 14*2 + 16*3 = 76/

формула оксида - N2O3

Объяснение: