1. Визначте число молекул, які містяться в 3 моль Н.О.Відповідь: 1,806-1024​


Ответы на вопрос

Отвечает Дадашов Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(H2O)=3моль

N(H2O)-?

Розв*язок:

N=n×Na

Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(H2O)=3×6,02×10²³=18,06×10²³=1,806×10²⁴(молекул)

Відповідь: N(H2O)=1,806×10²⁴ молекул