Допоможііііііть будь ласочка!!! (23)-степінь формула:R(OH)2 більше нічого не знаю поможіть

Елемент знаходиться в 2 групі головній підгрупі 3*10(23) формульних одиниць його гідроксиду мають масу 29.який це елемент?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

m/M=N/NA

M=m*NA/N=29*6.02*10^23/(3*10^23)=58,18

г/моль

элемент во 2ой группе значит формула его гидроксида Х(ОН)2

М[Х(ОН)2] =М(Х)+2М(ОН)

М(Х)=М[Х(ОН)2]-2М(ОН)=58,18-2*17=24,19 г/моль

а ето Мg