Будь ласка допоможіть!!!!!дуже срочно потрібно!!!! (23)-це степіньа формула ROHбільше нічого не

знаю допоможіть бо тупаЕлемент знаходиться в 1 групі головній підгрупі 3*10(23) формульних одиниць його гідроксиду мають масу 20.який це елемент?

Ответы на вопрос

Отвечает Станчуляк Андрій.

Ответ: Na

Объяснение:

В умові дано, що кількість молекул гідроксиду = 3*10(23) одиниць, знайдемо кількість речовини гідроксиду:

n(MeOH) = N÷Na = 3*10(23)÷6*10(23) = 0,5моль.

Знайдемо молекулярну масуМ гідроксиду:

М(МеОН) = m÷n= 20г÷0,5моль=40г/моль.

Це є молекулярна маса NaOH. Також, Na знаходиться в 1 групі головній підгрупі .