Срочноооо прошууу знайди  який об'єм кисню (л) утворюється у зелених частинах рослин в

окисно-відновному процесі фотосинтезу (н.у.), якщо витрачається 19 моль вуглекислого газу. Сумарне рівняння процесу фотосинтезу має вигляд:6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2.Відповідь: V(O2)= л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Відповідь:

Пояснення:

6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2

За рівнянням фотосинтезу мольне співвідношення

                                                      CO2   i    O2          6     :   6 (дорівнює),

тоді за задачею мольне співідношення буде      19   :    19

V(O2) = n(O2) * Vm = 19 моль * 22,4 л/моль = 425,6 л (О2)