Обчисліть кількість атомів окчигену у 3 моль вуглекислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Коронов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(CO2)=3 моль

N(O)-?

Розв*язання:

n=N/Na ⇒N=n×Na, Na=6,02×10²³ молекул/моль

Обчислюємо кількість молекул в CO2:

N(CO2)=3моль×6,02×10²³ молекул/моль=18,06×10²³ молекул

Одна молекула СО2 містить 2 атоми оксигену,отже:

N(O2)=2×18,06×10²³=36,12×10²³атомів

Відповідь: 36,12×10²³атомів