Обчисли кількість речовин хлору обемом 33.6 л


Ответы на вопрос

Отвечает Райда Ярослава.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(Cl2) = 33,6 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(Cl2)

n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 33,6 / 22,4 = 1,5 моль