Яка маса кремнiю, якщо в цьому зразку знаходиться 150× 10^23атомiв.


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:N(Si)=150•10^23 атомів

m(Si)-?

m=n•M , M(Si)=28г/моль

n=N / Na , Na=6,02•10^23 моль^(-1)

n(Si)=150•10^23 / 6,02•10^23 =24,9 моль

m(Si)=24,9•28=697,2 г

Відповідь: 697,2 г