Зважили 20.7 алюмінію.Якій кількості речовина відповідає дана порція алюмінію?


Ответы на вопрос

Отвечает Полюгова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:  m (Al)=20,7 г.

n(Al)-?

Розв’язання:

n=m/M, де M=Mr г/моль

Mr(Al)=Ar(Al)= 27; M(Al)=27 г/моль.

n(Al)=20,7 г : 27 г/моль =0,77моль=0,8 моль

Відповідь: n(Al)=0,8моль