Якій кількості речовини відповідає порція глюкози, в якій міститься 3· 1022 молекул глюкози?


Ответы на вопрос

Отвечает Кулибакина Лера.

Дано:

N(C₆H₁₂O₆) = 3*10²²

Знайти:

n(C₆H₁₂O₆) - ?

Рішення:

1) n(C₆H₁₂O₆) = N / NA = 3*10²² / 6,02*10²³ = 0,05 моль.

Відповідь: Кількість речовини C₆H₁₂O₆ становить 0,05 моль.