Обчисліть яку кількість речовини становить 5.6 л водню


Ответы на вопрос

Отвечает Ратанова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V (H2) = 5,6 л

Vm = 22,4 л/моль

__________

n (H2) - ?

V = n · Vm                n = V/Vm

n (H2) = 5,6/22,4 = 0,25 моль