Помогите. 1.Яку кількість речовини крохмалю(C6H10O8) необхідно взяти, якщо він займає 42,14*10

молекул. Обчисліть кількість речовини крохмалю. 2. Яку масу води (H20) необхідно взяти, якщо вона займає 5 моль речовини. 3. Який об'єм перекису водню (H2O2) необхідно взяти, якщо займає 20 моль його речовини. Обчисліть об'єм переказу водню.

Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

Объяснение:

1.Дано:

N(C6H10O8)=42,14×10²³молекул

Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(C6H10O8)-?

Обчислюємо кількість речовини крохмалю:

n(C6H10O8)=N(C6H10O8) / Na=42,14×10²³/6,02×10²³=7(моль)

Відповідь: n(C6H10O8)=7 моль

2.Дано:

n(H2O)=5 моль

m(H2O)-?

Обчислюємо масу води за формулою:

m=n×M ,

M(H2O)=2×1+16=18г/моль

m(H2O)=5 моль ×18г/моль =90 г

Відповідь: m(H2O)=90г

3.Дано:

n(H2O2)=20 моль

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(H2O2)-?

Знаходимо об*єм Н2О2:

V(H2O2)=n(H2O2)×Vm=20моль ×22,4л/моль =448 л

Відповідь: V(H2O2)= 448 л