Обчисліть відносну густину газу SO3 за газом N2​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубис Вова.

Ответ:

Объяснение:

Можливо помилка в умові задачі , не N2 ,а H2 ?

Відносна густина  газу SO3 за газом Н2.

Дано:

SO3

Dн₂(SO3)-?

Mr (SO3) =32+3×16=80 , M(SO3)=80г/моль

Mr(H2)=2×1=2 , M(H2)=2г/моль

Dн₂(SO3)=M (SO3) / M(H2)

Dн₂(SO3)=80 /2=40

Відповідь: Dн₂(SO3)=40