Обчисліть об’єм метану СН4 кількістю 6 моль за нормальних умов. Срочнооооооооо! Памагититититити!

Умоляю! Треба з розв'язанням !!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дробков Богдан.

Ответ:

134,4 л

Объяснение:

за формулою що v=V/Vm,то V=v*Vm=6*22.4=134.4