Обчисліть кількість молекул та атомів в 0,4 моль етану​


Ответы на вопрос

Отвечает Темненко Ростик.

N (молекул) = n × NA = 0,4 × 6,02 × 10²³ = 2,408 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 8 = 2,408 × 10²³ × 8 = 19,264 × 10²³