Знайти об'єм, кількість речовини та кількість молекул кисню,масою 640грам​


Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Дима.

Дано:                V=v*Vm

m(O2)=640 г     v(O2)=m:Mr= 640:16= 40 моль

V(O2)-?              V(O2)= 40*22.4= 896 г/моль

N(O2)-?              N(O2)=v*Na= 40*6.02*10^23= 240.8*10^23 молекул

v(O2)-?