Яке число молекул міститься в порції хімічної сполуки кількість речовини якої становить 3 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Никита.

Объяснение:

N= Na*n = 6,02*10(23) * 3 =1,8*10(24) молекул