Обчисліть число молекул у хлорі (Cl2 ) кількістю речовини 5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Никита.

N (молекул) = n × NA = 5 × 6,02 × 10²³ = 30,01 × 10²³