Який об’єм за нормальних умов займає N2 масою 7г


Ответы на вопрос

Отвечает Пухова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(N2)=7 г

Vm=22,4л/моль

V(N2)-?

Розв*язок:

Знаходимо кількість речовини N2 за формулою:

n(N2) = m(N2) / M(N2) ,де M(N2)=2×14=28г/моль

n(N2)=7г / 28г/моль =0,25 моль

Обчислюємо об*єм азоту за формулою:

V(N2)=n(N2)×Vm=0,25моль × 22,4л/моль =5,6 л

Відповідь: V(N2)=5,6 л