пожалуйста помогите решить срочно ! газ масою 2г за нормальних умов займає об'єм 11.2 який об'єм

займає 5г цього газу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Калмыков Вася.

m/M=V/Vm

M(газу)=(m*Vm)/V=(2г.*22.4л/моль)/11.2л.=4г/моль

V(газу)=(m*Vm)/M=(5г.*22.4л/моль)/4г/моль=28л.

Відповідь: V=28л.