Який обєм водню виділяється при взаємодії 0.1 моль алюмінію з хлоридною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Беца Алексей.

Ответ:

3,36 л

Объяснение:

6HCl+2Al=2AlCl3+3H2

по уравнению n(Al)/n(H2)=2/3===>n(H2)=0.1*3/2=0.15 моль

V(H2)=0.15 моль * 22.4 л/моль= 3,36 л