2) Визначте масову частку усіх елементів в речові:AgNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Любовь.

Ответ:

Mr(AgNO3)=108+14+48=170

w(Ag)=108/170=0,64*100%=64%

w(N)=14/170=0,08*100%=8%

w(O)=48/170=0,28*100%=28%