Обчисліть масу сульфуру що містить у складі сульфур 4 оксид SO2 масою 32 г


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ: 16 г

Дано:

m(SO2)= 32г

Знайти:

m(S) - ?

Объяснение:

М(SO2) = 64 г/моль

n(SO2) = m/M = 32 г/64 г/моль= 0,5 моль

n(S) = n(SO2)

n(S) = 0,5 моль

m(S) = n(S)*M(S) = 0,5 моль*32 г/моль = 16 г

Відповідь: 16 г