У якому випадку знадобиться колба більшого об'єму. а) щоб розмістити 0,02 моль хлору (н.у.); б)

щоб розмістити 0,03 г водню (н.у.)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Cl2)=0,02 моль

m(H2)=0,03 г

Vm=22,4л/моль

Який об*єм більше?

Розв*язання:

Обчислюємо кількість речовин водню за формулою:

n(H2)=m(H2)/M(H2)=0,03г / 2г/моль =0,015 моль

0,02 моль хлору > 0,015 моль водню

Отже, V(Cl2) > V(H2)  [ V(Cl2)=0,02моль×22,4л/моль =0,448л;   V(H2)=0,015моль×22,4л/моль =0,336л]

Відповідь:  колба більшого об*єму  знадобиться, щоб розмістити 0,02 моль хлору.